DeepWORK, co to właściwie jest?

Jest to kompleksowy trening funkcjonalny, który pozwoli Ci osiągać IMPONUJĄCE rezultaty! Proste sekwencje ćwiczeń w dynamicznych kombinacjach to formuła treningu, która okazała się niezaprzeczalnym hitem w europejskich klubach fitness. Sprawdź, z czego wynika tak ogromna popularność treningów deepWORK®.

Zasady treningu deepWORK®

Trening deepWORK® to połączenie ćwiczeń statycznych i dynamicznych oraz technik oddechowych. Intensywny trening interwałowy, który kładzie duży nacisk na wytrzymałość. Jest to prawdziwe wyzwanie dla ciała i umysłu. Pozwala osiągnąć integralność formy i wewnętrzną harmonię. A holistyczne podejście przekłada się na widoczne efekty, już od pierwszego treningu.

Autorem programu jest Robert Steinbacher – zawodowy gimnastyk, doświadczony choreograf, instruktor fitness i nauczyciel jogi. Twórca programów bodyART® i deepWORK®, które w dużym stopniu zmieniły oblicze fitnessu. Trening deepWORK® opiera się na 5 filarach, symbolizujących różne źródła energii.

Pobudzona energia ciała umożliwi Ci przekroczenie własnych granic wytrzymałościowych, dzięki czemu będziesz mogła poprawić wydolność i koordynację ciała w takim stopniu, w jakim wcześniej wydawało Ci się to niemożliwe.

Trening deepWORK® jest połączeniem bardzo wymagającego treningu cardio z ćwiczeniami skoncentrowanymi na osiągnięciu równowagi przepływów energetycznych (charakterystycznych dla metody Body Art) przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni oraz prawidłowych technik oddychania. Dzięki temu wykonując proste, atletyczne sekwencje ruchów przy odpowiednim napięciu i rozluźnieniu mięśni, osiągniesz IMPONUJĄCE efekty!

Iza zaprasza Was na treningi w każdy wtorek i czwartek o godz. 18. Do zobaczenia!

Fitness Club Paola

informacje kontaktowe