O nas

W Fitness Clubie Paola dba się o to, aby fitness stał się pozytywnym uzależnieniem i sposobem na lepsze, zdrowsze życie, bowiem

największym sprzymierzeńcem człowieka jest ruch!

Fitness Club Paola swoją ofertę kieruje do kobiet, które cenią sobie zdrowy styl życia, jak również związaną z nim aktywność fizyczną. Club powstał w 2003 roku i od tego czasu zaufały nam już tysiące zadowolonych kobiet. Spektakularne efekty w szlifowaniu zgrabnej sylwetki osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu do każdej kobiety!

Club wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt do treningu obwodowego i cardio – firmy TechnoGym oraz liczne akcesoria fitness do treningów izolowanych: piłki, hantle, bosu, gymsticki, itp. Klubowiczki oprócz siłowni mogą skorzystać z treningów personalnych Peak Pilates® oraz zajęć grupowych takich jak: Tabata, Aerobox, BPU, Pilates.

Dodatkowo w obiekcie znajduje się solarium, a w naszym małym studio SPA kobiety mogą skorzystać z sauny, sanarium, szerokiej gamy  zabiegów  na ciało i profesjonalnych zabiegów na twarz, takich jak bezinwazyjny lifting  czy mezoterapia bezigłowa.

Serdecznie zapraszamy!!!!

nasi partnerzy

Fitness Club Paola

informacje kontaktowe